Stavebníctvo
Ján Varga
Murovanie a murárske práce
- Obec
- Horný Bar
- Od roku
- 1997
- IČO
- 35 019 468
Ján Varga
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 930 33 Horný Bar
- Na trhu od
- 1. novembra 1997
- IČO
- 35 019 468
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.91)
- Murovanie a murárske práce
Podnikanie v číslach
- 28
- rokov na trhu
- 1997
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Varga
Ján Varga – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horný Bar. Podniká od 1. novembra 1997.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad murárske práce a bkladačské práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Varga
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 35 019 468
- Dátum vzniku
- 1. novembra 1997
- Miesto podnikania
- 930 33 Horný Bar
- Živnostenský register
- Okresný úrad Dunajská Streda, vložka č. 201-11537
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.91)
- Murovanie a murárske práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Varga zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Murárske práce
-
Bkladačské práce
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Varga?
Miesto podnikania je v obci 930 33 Horný Bar.
Čím sa Ján Varga zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárske práce; bkladačské práce.
Aké je IČO – Ján Varga?
IČO je 35 019 468.
Odkedy podniká Ján Varga?
Podnikanie začalo 1. novembra 1997. Na trhu pôsobí 28 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.